Zdiagnozowanie problemów z błędnikiem

Witam Czy blednik może "zachorować" od stresu,nerwicy lekowej czy depresji?Jak wtedy wygladaja objawy przy bledniku?Niektorzy lekarze mówią,ze blednika sie nie leczy,ze samo przejdzie,lub trzeba sie z tym nauczyć żyć(nie mowię o ciężkich przypadkach,gdzie ludzie nie sa zdolni do samodzielnego życia). W nerwicy czy depresji często występują zawroty glowy,bujanki,wiec tak naprawdę ktoś leczy sie nerwice,depresje antydepresantami,albo psychoterapia a ma chory blednik.mozna to jakoś odróżnić?

trzeba wykonać szczegółową diagnostykę oto neurologiczną jeśli jest pani z okolic bydgoszczy zapraszam na konsultacje