Zawroty głowy rok po urodzeniu dziecka

Czy zawroty glowy ,ktore mam od ponad roku po urodzeniu corki moga byc spowodowane niedoborem jakis hormonow? Neurologicznie ok, blednik tez, tarczyca tez, kregi szyjne tez. Mam stwierdzona rowniez nerwice lekowa. Ale pytam o hormony poniewaz nie `czuje sie kobieta` , nie mam radosci zycia, nie mam ochoty na sex, czuje sie nijaka... prosze powiedziec co moge zrobic dalej zeby pozbyc sie tych zawrotow skoro wszystko wychodzi ok lacznie z morfologia ...

Witam.Z tego co Pani pisze problemy te mogą mieć pochodzenie psychogenne.Uważam że powinna Pani zgłosić się na konsultację do psychoterapeuty.Pozdrawiam