Zmniejszenie popędu seksualnego po urodzeniu dziecka

Od kad urodzilam dziecko zmniejszyl mi sie poped seksualny nie czuje tego potrzeby czasem z partnerem sie kloce o to bo mowi ze on mnie nie pociaga co moze byc powodem tego ze zmniejszyl mi sie poped seksualny? Bo przed ciaza mialam ochote na sex a teraz mi to starcza raz na 1 tydzien a czasem na 2tygodnie

Każdy człowiek ma własne wyjątkowe spojrzenie i odczuwanie seksualności po porodzie. Pożądanie przypływa i odpływa jak fale, okres urodzenia dziecka jest momentem gdy kobieta skupia się głównie na sobie i dziecku i może mieć to wpływ na poziom aktualnego libido. Ważne jest to, że zarówno Pani jak i mąż zaczynacie myśleć w kierunku jak wskrzesić pożądanie z powrotem poprzez rozmowy oraz konsultacje. Pozdrawiam serdecznie Marta Ptaszyńska