Czy istnieje jakas metoda na obniżenie popędu seksualnego?

 , mam 38 l..Zwracam sie z prosbo o porade czy istnieje jakas metoda na obnizenie popedu seksualnago zona obecnie jest w ciazy i od tego mometu mam nonstop ochote na seks moglbym to robic nawet 5 razy dziennie.zona sie z tego smieje i twierdzi ze to wszystko ok a ja kladac sie kolo niej mam nonstop wzwod.mam nawet problemy juz z zasypianiem a malzoka niema ochoty na sex cxy jest jakas rada na taka dolegliwosc.Druga sprawa boli mnie tez jak idzie do ginekologa nieprzepadam za tym lekarzem ani troche robie sie nerwowy czuje dyskomfor. Poprostu wydaje mi sie ze jestem juz jej do niczego potrzebny.dziekije za przeczytanie i prosilbym o jakas odp

Odnosząc się do pierwszego pytania- tu z kolei warto przyjrzeć się, czy zmiany nastąpiły dopiero po zajściu żony w ciążę, czy wcześniej poziom Pana libido był podobny? Czy od tego momentu coś się zmieniło u żony (np jej libido spadło itp)? Czy Wasze relacje intymne się zmieniły od tego czasu- częstotliwość, intensywność itp? Czy to Państwa pierwsze dziecko- w sensie, czy Pana reakcja może tez być rodzajem reakcji na zmiany, jakie zachodzą i będą zachodzić w Waszej relacji i rodzinie po pojawieniu się dziecka? Warto poszukać odpowiedzi na te pytania, bo podsuną nie tylko odpowiedź dotyczącą przyczyn obecnej sytuacji, jak i możliwych rozwiązań. W razie potrzeby można także skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty lub seksuologa.