Brak seksu w małżeństwie a sposoby na obniżenie męskiego popędu

DZIEŃ DOBRY MAM NA IMIĘ ARTUR MAM 39 LAT MOIM PROBLEMEM JEST BRAK SEXU Z ŻONĄ NIE UPRAWIAMY SEXU OD 3.5ROKU WEDŁUG MOJEJ MAŁŻONKI JEŻELI CHCĘ SIĘ Z NIĄ KOCHAĆ TO MUSZĘ SOBIE NA TO ZASŁUŻYĆ I JAKOŚĆ PO 3.5 ROKU NADAL NIE ZASŁUGUJĘ DLATEGO MAM PYTANIE CZY JEST W APTECE JAKIŚ ŚRODEK NA ZMNIEJSZENIE LUB CAŁKOWITE ZLIKWIDOWANIE LIBIDO U MNIE ?NIE CHCĘ ŻONY ZDRADZAĆ A JESTEM JUŻ NA WYCZERPANIU JUŻ NIE MOGĘ TAK DALEJ ŻYĆ SERDECZNIE POZDRAWIAM

Dzień dobry!

Niestety, nie istnieją ogólnodostępne i bezpieczne środki obniżające libido. Z punktu widzenia medycyny potrzeby seksualne są objawem zdrowia, stąd nie prowadzi się ich likwidowania.
Zdecydowanie mogę za to polecić rozważenie podjęcie psychoterapii małżeńskiej lub psychoterapii indywidualnej dla obojga Państwa, aby wyjaśnić, w jaki sposób utrwalił się w Waszej relacji model seksu jako kary/ nagrody, w jaki sposób doszło do ponad trzyletnich braku kontaktów, a także jak układa się Państwa relacja w sferach innych niż seksualna.

Pozdrawiam!