Zanik popędu u męża po ciąży żony

Witam. Z mezem jestesmy juz 5 lat razem, mamy prawie 2 letnie dziecko. Przed ciaza nasze zycie erotyczne bylo dosc bujne. Od kiedy moj partner dowiedzial sie o ciazy wszystko sie zmienilo. Stracil calkowicie zainteresowanie sexem, a jezeli juz doszlo do zblizenia to trwalo ono maksymalnie pare minut. Po porodzie nic sie nie zmienilo, on nie chce pojsc z tym do lekarza i czesto sie klucimy z tego powodu. Czy sa w aptece jakies leki n azwiekszenie popedu u mezczyzn i jakie? Pozdrawiam

Potrzebne dojście do przyczyny/przyczyn tej sytuacji.
Mało prawdopodobne, zeby jakieś preparaty bez recepty z apteki zmieniły sytuację. Proponuję potraktować problem jako wspólny i nie "wysyłać" do lekarza męża.
Zachęcam do wspólnej wizyty u specjalisty.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Istnieją oczywiście leki, które podnoszą męskie libido, czy sprawność seksualną, zależne są jednak od tego, jak były przyczyny problemu - np. naczyniowe, hormonalne, urologiczne, depresja, cukrzyca itp.
W Państwa sytuacji najprawdopodobniej przyczyny mają charakter emocjonalny, psychologiczny, w relacji partnerskiej. Stąd szukanie rozwiązania w przyjmowaniu leków wydaje się bezzasadne. Właściwą drogą jest wspólne wybranie się do psychologa i rozważenie podjęcia terapii małżeńskiej.

Pozdrawiam!