Zainteresowanie męża anonsami erotycznymi

Odnosnie anonsow erotycznych. Jestesmy razem od 14 lat, od 8 w malzenstwie, mamy 5 letnia corke. W naszym lozku nigdy nie panowala nuda.Po tym jak przejrzalam telefon meza i znalazlam wiadomosc do dziewczyny z ogloszenia zrobilam wielka awanture i oznajmilam ze nastepnym razem odejde.Mam dostep do jego meila, telefonu bo nigdy nic nie ukrywal a ja nigdy go o nic nie podejzewalam.Chcialabym zrozumiec dlaczego szuka podniety gdzies indziej skoro w domu ma wszystko co chce.

Warto o tym porozmawiać z mężem. Zapytać go o to na spokojnie, jednocześnie mówiąc jak się z tymi Pani czuje, jakie ma potrzeby i oczekiwania. warto także i jego pytać o jego potrzeby i oczekiwania. Ważne, żeby starali sie Państwo wspólnie odbudować relację. Podobne zachowanie jet bowiem sygnałem, że dzieje sie cios niepokojącego, co może podkopywać zaufanie.