Zazdrość o męża u młodej pary

Jestem bardzo zazdrosna o męża. Jest kierowca w domu jest na weekendy tylko wtedy mamy czas dla siebie mieszkam z tesciami i jego rodzeństwem. Kiedy wraca chce być również z nimi a ja chciałabym go tylko dla siebie. Nie chce z nim nigdzie wychodzić bo jestem zazdrosna i trzese się z nerwów kiedy widzę ładna dziewczynę .wiem zw mnie kocha . chciałabym SOE zmienić żeby czuł się szczęśliwy i ka jednoczwscie

Witam Panią. Domyślam się, że mąż wie o Pani zazdrości i może zauważać ją w Pani zachowaniach i reakcjach. Z drugiej strony proszę wziąć pod uwagę okoliczności. Jesteście Państwo małżeństwem z krótkim stażem, Mieszkacie z teściami, mało czasu Spędzacie sami. Te okoliczności mogą konfrontować Panią z niezaspokojonymi oczekiwaniami i potrzebami. Proszę uważać na nadmierne poczucie winy z powodu przeżywanej i ujawnianej zazdrości. Przed Panią i mężem wyzwanie by spędzać więcej czasu ze sobą bez dodatkowych osób. Jednak ta i inne podobne potrzeby powinny występować u każdego z Was. Jeśli problem będzie narastał proszę pomyśleć o bezpośrednim kontakcie z psychologiem. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Panią.
Warto na początku porozmawiać o tym z partnerem. Czasami szczera rozmowa potrafi zdziałać cuda. Jeśli jednak nie uda się Państwu samodzielnie rozwiązać tej trudności warto skorzystać z konsultacji u psychologa.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał Pyter
https://michalpyter.com