Obniżone libido u męża rok po ślubie

Niewiem co mam mysles moj maz ma znacznie nizsze libido odemnie albo stracil juz mna zainteresowanie ta sytuacja zaczyna mnie mocno frustrowac gdyz nie wydaje mi sie ze np zle wygladam jestem szczupla blondynka a po slubie jestesmy dopiero rok wiec cos na pewno jest nie tak jak powinno byc i napewno nikogo nie ma . niewiem czy problem leży po mojej stronie czy tez nie,moje fantazje oraz potrzeby sexualne są chyba dosc duze poniewarz mogla bym nawet kilka razy dziennie gdy on moglby raz na tydz

Zachęcam do wizyty Państwa u lekarza seksuologa. We Wroclawiu jest doświadczony lekarz seksuolog (i ginekolog) Dr Ryszard Smoliński,
Problem jest ważny i pilny dla Państwa, trzeba się nim zająć.
Pozdrawiam Państwa. JW, www.seksuolog.org.pl, Poznań.