Zdrętwiały czubek palca wskazującego

Witam W środe przewiertałem sobie dłoń na wylot przy palcu wskazującym. Odrazu pojechałem do szpitala. Założyli mi po jednej szwie z oby dwóch stron. Od środy mam zdrętwiały czubek palca wskazującego, opuchniety palec oraz dłoń. Moje pytanie brzmi czy jest to normalne przy takiej ranie? Aktualnie przykładam lód do opuchlizny. Powiem jeszcze że w przyszly piątek mam wizyte kontrolną oraz zdjęcie szwó. Wszystko bym się dowiedział od lekarza który mnie przyjął, jednak jestem w Holandii.

Jeśli uraz był 4 dni temu to proces gojenia powinien następować i stan zapalny ustąpić. Jeśli ręka nadal jest gorąca, opuchnięta i brak czucia to zalecałbym konsultację u lekarza. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki