Zdrętwiały i opuchnięty palec po zacięciu nożem kuchennym

Witam 4 dni temu zacięłam się nożem kuchennym dużym pod drugim palcem od str,kciuka.Rana jest nie duża ale musiała być głęboka ponieważ na chwilę nie czułam palca.Od tego czasu palec mam zdrętwiały i opuchnięty nie widzę i czuję poprawy proszę o radę czy mam się martwić...udać do lekarza czy to normalny proces

Szanowna Pani!
Jeśli od 4 dni utrzymuje się opuchlizna i zaburzenia czucia, proszę udać się do lekarza POZ lub chirurga. Bez badania niewiele można powiedzieć.

Serdecznie pozdrawiam.