Zdrętwienie twarzy a stosowanie Neurovit

witam od 6 dni mam zdrętwiałą prawą stronę twarzy od dolnej wargi po luk brwiowy, zamykam oko, nie mam wykrzywionych ust, normalnie mogę ruszać twarzą, nie boli mnie głowa , nie mam innych dolegliwośći.Doktor przepisał mi leki Rantudil forte i Neurovit czy mogą to być skutki przewiania czy coś powazniejszego? Marta

Aleksander Ropielewski

Może to być powodowane wieloma czynnikami i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie. Zaproponowane przez lekarza leki powinny mieć korzystny wpływ na funkcję tkanki nerwowej i w przypadku przejściowych zaburzeń powinny odnieść pozytywny skutek.