Usunięcie dolnej ósemki i paraliż po znieczuleniu

Dzień dobry.Usunęłam dolną siódemkę,ruszała się bardzo mocno;)Poszłam do lekarza,mówił, że nastrzykuje ząb naokoło,ale raz czułam jakby prąd poraził dolną wargę.Było to bardzo bolesne.Ząb został usunięty bez problemu,niestety znieczulenie wargi,połowy brody i zębów koło dziury nie zeszło.Wszystko goi się dobrze,tylko zdrętwiałe pół brody,wargi i zęby:(Nigdy tak nie miałam,nawet jak usuwałam ósemki.Byłam na drugi dzień u lekarza,który nic nie zrobił.ZNIECZULENIE NIE PRZECHODZI!!CO MAM ROBIĆ????:(

Witam serdecznie,
Porażenie nerwu jest jednym z powikłań mogących towarzyszyć usuwaniu zębów. Porażenie może mieć podłoże chemiczne lub mechaniczne.
Najczęściej porażenie ma charakter przejściowy i w przeciągu 6 miesięcy przemija. Można wspomóc regenerację zażywając witaminy z grupy B (complex) oraz przez naświetlanie tego miejsca laserem biostymulacyjnym u stomatologa, który również polepsza regenerację.
Należy więc uzbroić się w cierpliwość. Jeśli w przeciągu 6 miesięcy czucie nie zacznie powracać, porażenie jest uznawane za trwałe.