Żele znieczulające przy pierwszym razie

Dzień dobry. Od pewnego czasu staramy się z partnerką przeżyć ten pierwszy raz, aczkolwiek bez skutku. Gdy dochodzi do zbliżenia partnerka czuje ból i dyskomfort w miejscu intymnym. Moje pytanie brzmi czy istnieje jakiś bezpieczny sposób na znieczulenie podczas pierwszego seksu, na przykład poprzez preparaty, żele znieczulające. Prosiłbym o odpowiedź. Pozdrawiam Marcin Ł.

Polecam też fajną książkę do lektury w parze: "Slow sex. Uwolnij miłość" Hanna Rydlewska, Marta Niedźwiecka