Stosowanie leku Prilligy

Witam, Mam pytanie dotyczące leku "Prilligy". Czy stosowanie tego leku działa tylko doraźnie, tzn. przez kilka godzin czy odpowiednia kuracja zostawia już po sobie efekty na całe życie? Jak długo może trwać taka kuracja? Czy może wystarczyć jedno opakowanie leku?

Lek działa doraźnie. Tzn po zastosowaniu. Do trwałego wyleczenia się niezbędna jest praca nad sobą. Można próbować samemu, np. metoda Start-Stop (można znaleźć w necie info). Polecam też fajną książkę: "Slow sex. Uwolnij miłość" Hanna Rydlewska, Marta Niedźwiecka