Zerwanie ścięgna podbarkowego 6 lat temu a możliwość scalenia

Ponad 6 lat temu podczas intensywnych ćwiczeń zerwało mi się ścięgno pod barkowe dokładnie pod pachą, od tamtej pory czuję się mniej komfortowo ręka nieco słabsza się zrobiła, czasami odczuwam dyskomfort i lekki ból w tej okolicy. Po tamtym wypadku byłem u lekarza który kazał wykonać prześwietlenie ale nic nie wykazało i wypisał maści z tabletkami które pomagały krótkotrwale. Moje pytanie czy po tak długim czasie jest możliwość wykonania operacji scalenia zerwanego ścięgna.Mam szczupłą sylwetke.

W takim wypadku zalecałbym wykonanie USG stawu barkowego, które dokładnie oceni stan stawu i jego elementów (tego nie zobaczy się w badaniu RTG). Z wynikiem tego badania należałoby bezpośrednio skonsultować się z ortopedą. On dopiero po badaniu bezpośrednim, ocenie Pana stanu klinicznego oraz wyniku USG zadecyduje o dalszym postępowaniu i ewentualnej możliwości leczenia operacyjnego.