Zespół Dandy-Walkera i wynik CT

Witam. Mam 40 lat. Stwierdzony zespół Dandy-Walkera. CT Przestrzeń płynowa tylnej jamy czaszki o wym. w przybliżeniu 134mm×42mm×77. Hypoplazja robaka móżdżku i półkul móżdżku. Układ komorowy poszerzony- róg czołowy prawej komory bocznej 45 mm,lewej-38 mm,komora III-23 mm. Poszerzenie przestrzeni podpajeczynówkowej w ok. czołowo-ciemieniowych. Często boli mnie głowa . Biorę tylko doraznie Ketonal. Czy powinnam brać jakieś leki na stałe?

Konieczne omówienie z Lekarzami leczącymi i kierującymi na badanie
DO pełnej konsultacji NEUROLOGICZNEJ, do interpretacji klinicznej
OPIS TK jak wyżej, zmiany są od lat, ważne objawy.
Pozdrawiam