Zespół niespokojnych nóg u 66-latki

Mam zdiagnozowany Zespół Niespokojnych Nóg.Parę lat trwa leczenie preparatem Aropilo w dawce 3mg/doba Madopar 125HBS 1kaps.Na te leki zaczyna reagować mój żolądek/nudności,zrywanie do wymiotów itp/ Czy jest jakiś inny lek którym możnaby zastąpić tą terapię/ bez leków nie wytrzymuję objawów,koszmar.Pozdrawiam.WB.

Choroba jest wieloprzyczynowa i nie ma 1 leku. Lekarz musi zrobić szeroką diagnostykę i włączyć leczenie. Choroba jest na styku :
1. Zaburzeń gospodarki żelaza
2. Zaburzeń immunologiczny ch np dysbiozy jelitowej lub autoimmunologicznych
3. Neuropatii. Wit B12 thiogamma?
4. Infekcji. Borelioza Bartonelliza? ??