Zespół Raynauda o przebiegu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa

Dobry Wieczór, mojemu mężowi lekarz powiedział, że to zespól Rauynauda o przebiegu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Z dnia na dzień tak naprawdę jest coraz gorzej. Najbardziej ma zimny palec serdeczny lewej ręki. Strasznie boli go lewa stopa i zaczynają mu się robić zimne łokcie. Zaczynają pojawiać się jakieś guzki na stawach. Bardzo proszę o pomoc lib o wskazanie jakiegoś specjalisty. Mąż ma 36 lat. Bardzo dziękuję za pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty reumatologa. Po zbadaniu i postawieniu rozpoznania zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.