Zesztywnienie ciała podczas jazdy samochodem

Bardzo dziwny stan podczas jazdy Podczas jazdy samochodem dostałam bardzo dziwnego uczucia,np jechalismy autostradą to w pewnym momencie poczułam sę jak w samolocie,doznałam ucisku w głowie,musiałam się położyć na siedzenie,całe ciało mi zesztywniało.Po raz kolejny powtórzyło się to wczoraj.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Opisane dolegliwości mogą być pewną manifestacją napadów padaczkowych. Powinna Pani zgłosić się do neurologa w celu wdrożenia odpowiedniej diagnostyki i ewentualnego leczenia.