Zgaga i straszny ból z tyłu głowy: czy to objawy ciąży?

Witam. Mam problem. Od jakiegoś czasu mam natychmiastowe zmiany nastroju, straszne bóle głowy, zgagę, bóle kręgosłupa, pobolewa mnie brzuch i bolą piersi. Bardzo chcę mieć dziecko ze swoim partnerem i zastanawiam się właśnie, czy to mogą być objawy ciąży. Co prawda, okres mam nieregularny, ale nigdy się tak n ie czułam! Bardzo proszę o szczerą odpowiedź na mojego emaila kasiulka108@interia.pl

Witam serdecznie.
Objawy, które się u Pani pojawiły mogą mieć związek z ciążą. Aby potwierdzić lub wykluczyć ciążę należy wykonać test ciążowy. Najlepiej wykonać go w dniu spodziewanej miesiączki. Wówczas wynik jest wiarygodny.
Gdyby jednak ciąża została wykluczona należy szukać innej przyczyny Pani dolegliwości. Dlatego konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.