Powiększenie piersi, ból brzucha: czy to możliwe objawy ciąża?

Witam. Mam problem. 1 lutego miałam okres, a 17 lutego dni płodne. Kochałam się z moim partnerem, lecz był to stosunek przerywany. Ostatnio zauważyłam, że boli mnie na dole brzuch, powiększyły mi się piersi i bola. Czuję się zmęczona, cały dzień mnie mdli, lecz nie wymiotuję. Czy jest możliwe, że zaszłam w ciążę? Kiedy mogę zrobić test? Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie.
Podczas stosunku przerywanego może dojść do kontaktu z preejakulatem, który zawiera plemniki.  Jeżeli nie dojdzie do wytrysku możliwe jest zajście w ciążę.
Objawy, które się u Pani pojawiły mogą mieć związek z ciążą, ale nie muszą.
Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Wówczas wynik jest najbardziej wiarygodny.
Pozdrawiam.