Ból głowy, mdłości, brak apetytu i zgaga w 36tc
jestem w 36 tyg ciąży i coś dziwnie się czuje . Pobolewa mnie głowa ,czuje się bardzo zmęczona mimo tego że staram się już teraz dużo odpoczywać i się nie przemęczać, mam mdłości i nie mam apetytu, mam zgagę. potrafię przez cały dzień zjeść 2 sznytki chleba mimo tego staram się dużo pić. Tak samo daje mi już we znaki kręgosup . czy powinnam się tym martwic cz organizm daje mi już sygnały przed zbliżającym się porodzie. od 2-3 tyg mam już brzuszek

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane przez Panią objawy są dość mało charakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem "fizjologia" wynikająca z zaawansowanej ciąży, jak i objaw wielu patologii. By wskazać przyczynę konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz ewentualnie wykonanie badań dodatkowych. Proszę zatem zgłosić się do lekarza, który prowadzi Pani ciążę.