Brak apetytu i mdłości u 21-latki

Mam 21lat, przy wzroście 152cm ważę 53kg. Jem mało a nawet bardzo mało bo przy większej ilości mdli mnie, a mimo to czuje sie coraz grubsza. Wszędzie chodzę na piechotę wiec ruchu trochę jest. Staram się tez dużo pic i nie jest smażonego i tłustego. Pobolewa mnie też jelito (tak myśle ze to jelito) z lewej strony tuz przy biodrze.
21 LAT ponad rok temu

Witaj,
Objawy występujące u Ciebie oraz postrzeganie swojego ciała wskazują że zaczynasz wpadać w anoreksję. Jest to schorzenie bardzo niebezpieczne, zagrażające zdrowiu i życiu.
Mdłości występujące po spożyciu posiłku są wynikiem jego skurczenia. W związku z tym powinnaś jeść posiłki o małej objętości a często. Przede wszystkim zacznij jeść - odzywiaj się prawidłowo, nie głoduj się, bo bedziesz co raz słabsza i gorzej się czuła. Pozdrawiam, Aneta Kosciołek

Witam serdecznie, w pierwszej kolejności należałoby zrobić badania krwi i udać się do lekarza 1 kontaktu, aby ten odpowiednio Panią skierował dalej . Powodem tego stanu rzeczy może być bardzo wiele powodów, dlatego też wskazana jest szersza diagnostyka - Co do Pani masa ciała natomiast jest w granicach normy.