Zgon po drugim kursie chemioterapii czerwonej

Witam! Moja mama miała nowotwór złośliwy jelita grubego dostała 1 kurs chemii czerwonej. Miała ciągle biegunkę i wymioty co lekarz powiedział ze to normalne. Tydzień przed drugim kursem zmarła. W ostatnie dwa dni życia była słaba nic innego nie wskazywało ze tak to się skończy wszyscy byli przygotowani do tego ze może się źle czuć. Miała się anemię po jej śmierci na plecach zauważyliśmy wysypke (brązowy tradzik) czy to mogło być przyczyną zgonu.

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie przyczyną śmierci był nowotwór, który pośrednio spowodował śmierć. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie onkologiczne aby sprecyzował możliwą przyczynę.

Nie myślę , na moje doświadczenie przyczyną zgonu była rozsiana choroba nowotworowa!!! Oczywiście nic nie wiem o rozwoju choroby i jej zaawansowaniu-więc moje opinie są "gdybadaniami" -ale ... czy to coś pomoże??? zż