Jak leczyć nowotwór zapalny piersi?

Dzień dobry Jestem Kobietą. Mam 25 lat. 18 grudnia dostałam wynik z biopsji rak zapalny nowotwór złośliwy piersi lewej. Były cztery kursy chemii czerwonej a teraz zaczynałam cztery kursy białej chemii niestety po pierwszym kursie białej chemii dostałamsyndromu czerwonych rąk i stóp czyli mega uczulenie.. I niestety chemioterapia została przerwana.. Jakie mogą być skutki tego? Czy może być nawrót choroby? 3 kwietnia będę miała kompleksowe badania pod względem przerzutów ale lekarze mówią że nie powinnam teraz o tym myśleć bo nic na to nie wskazuje bym takowe miała.. To jest przygotowanie do operacji.. Ale najważniejsze dla mnie bo mam her 2 dodatni.. I czy po operacji jak nie będzie teraz przerzutów czy potem mam większe ryzyko nawrotu bardzo się tego obawiam.. Bo nie wiem na co się przygotować przy raku zapalnym...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego