Zgrubienia i fałdki po zabiegu obrzezania

Czy można poprawić zabieg obrzezania.9Ten kt9ry mi wykonano jest zrobiony brzydko. Pełno zgrubień i fałdek. Czy chirurg plastyczny może taki zabieg poprawić po urologu?
ponad rok temu

Niestety u niektórych ludzi jest większa skłonność do bliznowacenia, do "fałdek i zgrubień"...
Bywa, że ponowna plastyka nie przynosi w takich przypadkach spodziewanych efektów.