Zgrubienia od strony pachy i torbiel piersi
Witam.Jestem 4 mies.po porodzie.krótko karmiłam,miałam ciagłe zastoje,zapalenie sutka dostałam antybiotyk,potem bromergon2x1. po mies.zrobilam usg piersi gdyz zaniepokoiły mnie zgrubienia od strony pachy ktore nie znikały.Na usg wykryto torbiel 4mm na lewej piersi a na prawej nic a i poszerzone przewody mleczne.Lekarz zapewniał ze te stwardnienia miną lecz mijają kolejnie mies.i nic. Piersi nie bola, nie sa czerwone pozatymi stwardnieniami od strony pachy. Czy znikna zgrubienia?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
proszę udać się z tym pytaniem do lekarza, który badał te zgrubienia i wie co to jest. Ja na podstawie Pani opisu nie mogą odpowiedzieć na te pytanie.
Pozdrawiam.