Co oznacza takie zgrubienie pod pachą?

Na miejscu styku piersi z tułowiem, pod pachą, na wysokości sutka, mocno przyciskając opuszki palcy wyczuwam podłużne, owalne zgrubienie, nie jest twarde (raczej 'gumowate' lub jak oko), przesuwalne między palcami lub przesuwalna skóra nad (nie umiem odróżniżnić). Co to może być?

To może być zmiana guzowata lub torbielowata piersi, nie da się tego ocenić bez dokładnej diagnostyki. Proszę skonsultować się z ginekologiem.