Zgrubienia stawów u 15-latka

serdecznie witam! , mam pytanie , u mojego autystycznego syna wiek 15 lat , zauważywam zrogowaciałe narośla żołte , plackowate ,ponieważ syn , nie mówi i kontakt z nim jest niewielki ,nie odpowie mi czy bolą go zmiany na rękach .Poza tym ma również zgrubiena stawów u jednej ręki . Byłam u dermatologa , ale nie umiał mi powiedzieć co to za schorzenie i jak je leczyć .Boję się o zdrowie synka .Proszę o udzielenie mi odpowiedzi czy to można leczyć i jak długo to potrwa .Czy to grożne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez możliwości oceny zmian nie jest możliwe ustalenie ich rodzaju. Proszę ponownie udać się na wizytę do lekarza dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.