Zgrubienie nad lewym sutkiem u 40-latka

Mam 40 lat i od kilku dni wyczuwam zgrubienie nad lewym sutkiem, guzek lekko boli podczas dotyku. Jestem męzczyzną, posiadam średnią budowę ciała, nie palę i rzadko piję alkohol, codziennie zjadam jedną surową cebulę (od co najmniej 3 lat). Prosze o poradę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Zmianę powinien zbadać lekarz, może być ona objawem miejscowego stanu zapalnego lub łagodnym guzem, ale bez możliwości przeprowadzenia badania lekarskiego nie można napisać nic więcej.