Zgrubienie nad pępkiem podczas ćwiczeń

Witam. Piszę zza pytaniem, mianowicie chodzi mi o minimalną górkę która wychodzi mi 2cm nad pępkiem. Jest Ona mała, mało widoczna, natomiast przy ćwiczeniach na okres serii górka wychodzi jeszcze bardziej. Podejrzewam przepuklinę, natomiast byłem u chirurga, który po dotykaniu palcami stwierdził, że nic nie czuje, natomiast tego nie wyklucza. Poszedłem również na USG, gdzie też nic nie zlokalizowano. A jednak górka nadal jest, czy orientuje się ktoś co to może być? Pozdrawiam.

Witam , proponuję zgłosić się na badanie do chirurga lub wykonać badanie usg kiedy "górka" jest najbardziej uwypuklona!!! NIE ISTNIEJE DIAGNOZOWANIE PRZEZ INTERNET!!! z.żurawski