Czy wybrzuszenie wzdłuż linii mostek - pępek oznacza przepuklinę kresy białej?

Witam,u mojego 2 letniego syna,jedynie podczas przechodzenia z leżenia do siadu,pojawia się wybrzuszenie wzdłuż linii mostek-pępek. Co to moze byc?Czy jest to przepuklina kresy czy rozejscie miesni prostych? Dodam,że wizytę u chirurga dziecięcego mamy dopiero za miesiąc. Dziekuje.

Witam , z tego co Pani opisuje , najbardziej prawdopodobną jest przepuklina kresy białej czyli rozejście się mięśni prostych. Proszę na spokojnie czekać na wizytę u chirurga dziecięcego! z.żurawski