Zgrubienie po zabiegu marsupializacji

Witam, jestem dwa miesiace po zabiegu marsupializacji. Wychodowano z posiewu Streptooooous Sanguinis i leczono mnie przez dwa tygodnie Augumentin SR. Boje sie bo znow czuje zgrubienie w tym miejscu jakby ropien sie odbudowal. jak to mozliwe po marsupializacji? Mam wziac ten antybiotyk jeszcze raz? Grozi mi kolejne ciecie? A moze powinnam usunac ten gruczol?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest ponowne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można zdecydować o odpowiednim leczenie, czy ma to być leczenie zabiegowe czy zachowawcze.