Zgrubienie przypominające twardą krostkę

U mojej 9 mc córki wyczułam pod dotykiem na lewej piersi małe zgrubienie taki punkcik dotykowo przypominające małą twardą kostek.Co to może być!? Bardzo się boję że to coś złego.Dziecko zachowuje się jak zwykle gdy dotykam raczej nie boli bo nie reaguje proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. a czy karmi Pani piersia?