Zgrubienie śluzówki nosowej u 33-latka

po ekstrakcji doktorze zeba wydzielina sie pojawila biala i obrzek policzka ktory znikl po podaniu antybiotyku penecylina niestety wydzielina zostala do tej pory byl to zab z 3 korzeniami gdzie rana nie byla zszyta konsultowalem to z laryngologiem skierowal mnie na tk wyniki wyszly bardzo dobrze stwierdzono ze tu problemu nie ma dopiero po zdjeciu 3 d u dentysty lekarz stwierdzil ze to jest zgrubienie sluzowki nosowej 5 mm ,po ekstrakcji przytkalo mi nos uszy i bolal policzek jak to wyleczyc ?

Witam serdecznie,
Jeśli wydzielina jest dalej obecna, to świadczyć to może o obecnym stanie ropnym. Obecne dolegliwości bólowe mogą być spowodowane związanym z tym stanem zapalnym i koniecznością jego jak najszybszego wyleczenia.
Koniecznie trzeba zgłosić się na kontrolę do stomatologa, aby odpowiednio zdiagnozować problem i się nim zająć.