Zgubienie jedne tabletki antykoncepcyjnej z blistra

Witam. Mam problem. Zgubiłam jedną tabletkę antykoncepcyjną. Blister kończy mi się w sobotę 18. pażdziernika, a zgubiona tabletka była z z poniedziałku. Ostatni raz współżyłam( bez prezerwatywy) w sobotę. Czy jestem bezpieczna i czy dostanę we wtorek, tak jak to zawsze bywa, krwawienie z odstawienia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę rozpocząć przyjmowanie kolejnego blistra tabletek bez robienia przerwy. Przy takim schemacie postępowania ochrona przed ciążą zostanie zachowana.