Zgubienie tabletek antykoncepcyjnych

Witam !mam problem .Biore tabletki microgynon 21 juz od 2 lat.W tym miesiacu wybrałam 12 tabletek z blistra a reszte tabletek musialam gdzies zgubic !Mój lekarz nie przyjmuje dzisiaj dopiero we wtorek a na dzis juz niemam tabletki.Czy gdzies w aptece dostane tabletki bez recepty?jezeli nie to co mam robic ?

Jeśli ma Pani kolejne opakowanie to można wziąć z niego odpowiednią brakującą liczbę tabletek Jeśli jest to ostatnie opakowanie to trzeba szukać innego lekarza który przepisze Pani tabletki- bez recepty ich Pani nie kupi.