Ziarnina wewnątrz pochwy a usunięcie

Witam, jestem 11 tygodni po porodzie, miałam nacinane krocze, wewnątrz wejścia do pochwy pojawiła się ziarnina. Mój ginekolog na wizycie po połogu stwierdził, że powinno samo to zniknąć, a jeżeli nie, to wtedy trzeba usunąć. Cały czas czuję dyskomfort w tym miejscu, mam wrażenie że się powiększyła, przy stosunku ból i ciągle żółtawa wydzielina. Czy na prawdę powinnam czekać z jej usunięciem?

Witam,
jeżeli dolegliwość jest bardzo uciążliwa można wykonać zabieg jej usunięcia - to wiąże się jednak z kolejnym nacięciem w tej okolicy.

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska