Złamanie dolnej szczęki w dwóch miejscach

Witam!Rok temu miałam zlamaną dolną szczękę w 2 miejscach.Operacja byla w UK .Założyli mi płytki tytanowe i szwy rozpuszczalne z tym ze jeden szef wychodził przez policzek .Przeszłam 2 zabiegi 2 się udał pomyślnie z tym ze po roku widzę różnice w wyglądzie twarzy . Mam na myśli ze ta strona twarzy po której było złamanie jest cieńsza i lekko jakby się zapada , kolo ust pojawila sie duza widoczna zmarszczka.Martwię się ze to przez ten szef zciagneli za duża część twarzy.Czy da się to naprawić

Witam serdecznie

Z pewnością uda się wykonać korektę symetrii Pani twarzy. Musi to ocenić specjalista kosmetolog. Jeśli będzie taka konieczność potrzebna będzie też konsultacja chirurga plastyka.

pozdrawiam

IJ