Złamanie szczęki i asymetria twarzy

Witam! Około rok temu miałam zlamaną szczęke w 2 miejscach wydarzyko sie to w Wielkiej Brytanii i tam również miałam 2 wykonane zabiegi.Wstawiono plytki tytanowe które mam nosić do końca życia.Moja twarz wygląda strasznie i jest asymetryczna .jeden policzek jest dużo grubszy w porownaniu do drugiego który wygląda jak by się zapadała. Moje pytanie brzmi czy jest szansa aby to zmienić ?? Dziękuję

Z opisanych szczegółów wynika, że wymaga Pani opieki zespołu specjalistów - osteopaty (być może będzie w stanie skorygować ustawienie kości np. balonikowaniem), chirurga plastycznego i być może ortodonty. Bez dokładnej diagnozy ciężko jest mi dokładniej odpowiedzieć na Pani pytanie. Pozdrawiam

To jeszcze dosyć wcześnie po tak rozległych obrażeniach. najlepiej przyjechać do Polski i skonsultować to z chirurgami szczękowo-twzrzowymi i plastycznymi. Prawdopodobnie trzeba będzie jeszcze poczekać z decyzjami korekcyjnymi, ale to można ocenić mając pełny wgląd w sytację.