Złamanie kości strzałkowej z małym odłamem bez przemieszczenia

Witam mam problem z kostką. Mianowicie 10.08 złamałem nogę podczas wypadku na motocyklu kości strzałkowej z małym odłamem bez przemieszczenia. Operacja usunięcia odłamu została wykonana 25.08. Przez cały okres czasu noga tylko bolała zaraz po urazie parę dni oraz po operacji. 26.09 został mi ściągniety gips ku mojemu ździwieniu i zalecenie zginać stopę za pomocą rąk ale nie obciążać 17.10 robimy rtg i wtedy zadecydujemy co dalej.Mam ograniczone ruchy stopy i nie mogę dalej zgiąć nie boli bardz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Wraz z ćwiczeniem zakres ruchomości powinien się powiększać. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego w umówionym terminie.