Złamanie kostki bocznej i problemy z ruszaniem stopą

4 miesiące temu złamałam kostke boczną, gips został założony na 2,5 tyg, ponieważ początkowo lekarz nie stwierdził poważnego urazu. Noga nie była zrośnięta, ale nie założono mi gipsu ponownie. Do dzisiaj nie mogę ruszać stopą, rehabilitacja nie daje efektów. Uszkodzenie nerwów wykluczone. Na skierowaniu był kod S93. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Niezbędne jest badanie, bez którego nie jestem w stanie pomóc, prosze uda się do ortopedy