Złamanie nogi a senność

Witam Niecałe 2 tygodnie temu mialam z mężem wypadek Mąż ma zlamana noge i rękę w zwiazku z czym musi leżeć. Dzisiaj caly czas zasypia budzi sie na chwilę i znów zasypia. Czy powinnam sie tym martwic czy to normalny objaw?przyznam ze jestem zaniepokojona.
ponad rok temu

Sam wypadek, uraz i związany z tym stres, mogą być powodem senności ( organizm odreagowuje fizyczne i psychiczne zmęczenie ). Może być to też spowodowane przyjmowaniem silnych leków przeciwbólowych, które mogą powodować również senność. Proponuje poinformować o tym lekarza prowadzącego podczas najbliższej wizyty.