Złe samopoczucie i lęk o zdrowie a nerwica

witam mam 29 lat do niedawna żyłam pełnią życia,dopóki któregoś dni nie poczułam sie gorzej, myślalam że mam zawał,od tamtego czasu wykonałam różne badania ekg,echo,badania krwi,rtg kręgosłupa,rtg płuc wszystko w normie minęły trzy m-ce a ja ciągle zle sie czuje,gdy mnie coś zaboli sprawdzam czego może byc to objaw,i dopatruję sie kolejnych chorób bo może teraz wyniki są złe, nic mi się nie chce,nie było dnia by było dobrze nie wiem co robić czy to może byc nerwica ? aga

Dr Ewa Bujoczek Psycholog, Gliwice

Opisywane przez Panią objawy mogą wskazywać na nerwicowe tło zgłaszanych stanów. Proponuję konsultację specjalistyczną - psychiatra, psycholog, psychoterapeuta celem ustalenia rzeczywistego charakteru objawów. Życzę powodzenia.