Klabax 500 a złe samopoczucie

Witam,potrzebuje pomocy. 4 tygodnie temu byłam przeziębiona, lezałam kilka dni w domu,2 tygodnie temu dostałam gorączki,było mi zimno,grypa dostałam zinnat antyb. 500 dwa razy dziennie,wybrałam cały ,teraz w poniedziałek byłam u lekarza z okropnym kaszlem mokrym,stwierdzono zapalenie oskrzeli i dostałam znow antyb. Klabax 500 dwa razy dziennie. Ale po antybiotyku Klabax 500 czuję się okropnie,najbardziej boli brzuch,okropnie skręca,czy te dwa antyb.działaja teraz razem,czy moge go odłozyc jak biore od poniedziałku? I czy w ogóle Klabax 500 może powodować tego typu skutki uboczne czy jest to raczej działanie niepożądane, objaw jakiegos uczulenia albo cos takiego? Najchętniej odrzuciłabym od razu Klabax 500 bo czuję, ze jego dzialanie na mnie jest fatalne, ale boję się też tego robić bez konsultacji z lekarzem. Mogę uzyskać jakąś poradę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie koniecznie udać się do lekarza. Po badaniu będzie można zmodyfikować leczenie.