Złe samopoczucie po naklejeniu plastrów z nikotyną

Witam w zeszłym tygodniu rzuciłam palenie . W prawdzie wypalałam nie dużo ,ale kupiłam sobie plastry z nikotyną 14 mg. Dwa dni po przyklejeniu plastrów zaczęły mi doskwierać dziwne objawy. W pierwszym momencie pomyślałam ,że zwariowałam gdyż widziałam świat przez szybę, kręciło mi się w głowie i podwójnie widziałam. Potem było gorzej , spałam cale dnie. Wczoraj zdjęłam plaster i zaczynam dochodzić do siebie. Czy to przejdzie ? Czy powinnam się gdzieś zgłosić ?Jestem za granicą a tu ciężko się

Lek. Katarzyna Szymczak

Jesli objawy nie ustapia w ciągu kilku dni radzę udac sie do lekarza
pozdrawiam