Złe samopoczucie przy mikrogruczolaku przysadki

witam, ostatnio żle się czuje, mam mikrogruczolaka przysadki od 1 msc biorę norprolak, bad ft3 i ft4 w normie, tsh minimalnie obniżone, mam też wypadanie płatka w zastawce, ostatnio często drżą mi dłonie , i często mam puls 100, i niskie ciśnienie, jakie powinnam zrobić badania,

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do kardiologa a także do endokrynologa celem przeprowadzenia dalszej diagnostyki, oraz uzyskania odpowiednich zaleceń terapeutycznych.