Źle się czuję po dopalaczu - co mi jest?

Witam! Jakieś 5 miesięcy temu zapaliłem małą ilość dopalacza i trochę alkoholu. Objawy były takie, jak wszyscy mieli. Wziąłem to tylko raz w moim życiu. Na drugi dzień objawy mi nie przeszły, takie jak problemy z koncentracją, czasami słabiej widzę - mam to do tej pory. Proszę o pomoc!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Substancje psychoaktywne zawarte w dopalaczach mogą powodować upośledzenie pamięci i koncentracji oraz zaburzenia widzenia jako efekt uboczny, jednak jest mało prawdopodobne, aby efekt ten utrzymywał się tak długo.

W tej sytuacji należy wziąc pod uwagę inne przyczyny, np. zaburzenia nerwicowe oraz przyczyny somatyczne - w tym celu wskazana jest konsultacja psychiatryczna i okulistyczna.

Z pozdrowieniami.