Zapalenie dopalaczy a tracenie świadomości

Witam. Jakieś 6 miesięcy temu nieświadomie (z przekonaniem ze to maryśka) zapaliłam dopalacza. Dostalam niezlej schizy, myslalam ze nie wrócę do rzeczywistości. Zaluje bardzo tego tym bardziej ze zawsze bylam przeciwna dopalaczom. Niestety bylam tez pod wplywem alkoholu. Pisze to dlatego ze ostatnio zaczelam tracic świadomość. Nie wiem co sie ze mna dzieje. Nie mam świadomości ze jestem, żyje. Nie wiem czy to minie i co robić. Czy to mozliwe ze po takim czasie to wina dopalaczy? POMOCY
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Trudno powiedzieć czy na obecnie występujące objawy miało wpływ przyjęcie dopalaczy około pół roku temu. Jest to praktycznie nie do ustalenie z powodu braku wiedzy nt. substancji aktywnych jakie znajdowały się w dopalaczu.
Nie ulega jednak wątpliwości, że wskazana jest diagnostyka zaburzeń świadomości. Wskazana jest konsultacja u lekarza rodzinnego, a także psychiatry (który pomoże ocenić ewentualny wpływ zażytej substancji na pschikę).